Ben Ceyda telefonda seni boşaltmamı istermisin?
Telefon Numaram: 00 237 800 06 31

Ben Ceyda telefonda seni boşaltmamı istermisin?
Telefon Numaram: 00 237 800 06 31

Karlee Grey ve Mindi Mink Gece Karanlığında Sevişmeyi Seviyor

Mindi Mink akşam yemeğinden sonra elektrik kesilince genç kız Karlee Grey ile evdedir. Karlee Grey ve Mindi Mink Gece Karanlığında Sevişmeyi Seviyor. Kocası ertesi sabaha kadar uzakta ve Karlee karanlıktan korkuyor, bu nedenle Mindi korkmuştu genç kızın yatağında uyudu. Kızlar çarşafların altına tenleri bir birine sürününce Mindi Karlee’yi okşamaktadır, güzel kızıyla yatıştırıcı bir şekilde okşamaktadır. Karlee uyku istiyor, ancak Mindi onu rahatlatmak için ısrar ediyor, her hangi bir anne gibi. Kolunu ve uzun koyu renk saçlarını tutup seviyor.

Hafifçe cildi alkışlıyor ve maruz kalmış göğüs uçlarının etrafındaki çevreleri izleyerek parmakları ile daire çiziyordu. Karlee, Mindi’nin ona dokunma biçimiyle ilgili kuşkuları vardır. Kadınının annesini sevdiğini biliyor, sadece Mindi’nin bu şekilde sevmesine alışkın değil. Ayrıca, babasının eve gelip yakalayabileceğinden endişeli. Mindi bütün gece yalnız kalacaklarını söylüyor. Karlee, güvende hissettiği Mindi ile yatmaya karar verir. Mindi ağzından öpüşüp, elini vücudunun üzerinde tutuyordu. Karlee, kız kardeşi Carmen’le bu kadar yakın olup olmadığını sorar ve Mindi’nin sahip olduğunu ve normal olduğunu kabul eder.

Hem kızlarını çok seviyor. Onu her şekilde mutlu etmek istiyor. Mindi bacaklarının arasına girdiğinde, Karlee utanarak kıpır kıpır olur. Ona böyle birine sadece bir kişi dokundu. Mindi’nin gözleri aceleyle genişliyor. Kızının büyüleyici kadını ve gelişmekte olan organı hayranlıkla izliyor. Mindi, çocuğun üzerindeki klipleri ısıtan pembe külotlarla çevreleri yavaşça izler. Sonra ıslak ağzını Karlee’nin sertleşen meme uçlarına koyarak göğüslerini sıkarak emer. Mindi siyah saten elbisesini çıkarıp büyük memelerini kızına gösterir. Karlee külotlarını çıkarıyor ve Mindi’nin parmakları, güzel amcığının dudaklarına dikkatle sürüyor. Lezbiyen MILF parmaklarını yalayıp Karlee’nin tatlı amcığının dudaklarını ovuyor ve kalçalarını vururken ritmi yakalamasını istiyor.

Yavaş yavaş Mindi aşağı bakir amcığını yalamak için düşünür. O berbat ve Karlee ağzında boşalıp titreyene kadar gitmesine izin vermiyor. Tutkulu öpüşmeler den sonra Karlee’ye külotunu koklamak için verir ve sonra yüzüne oturur. Annesinin kızı Karlee, Mindi’nin ıslak vajina ıslatmasıyla onu yalamıştır; çünkü o seksi kalçalarını sallamaktadır. Sonra Karlee, Mindi’nin suratına sürükleyerek diline karşı bir orgazm taşıyor. Mindi, Karlee’nin lezbiyenleri arasındaki bacaklarını, ıslak ıslak amcıklarını birbirlerine karşı boşaltılıncaya kadar hareket ettiriyor. Ardından ışıklar tekrar devreye girerek elektrik kesintisini sona erdirir. Fakat Karlee hâlâ zevkten titriyor! İyi seyirler dileriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*